Вітаємо!
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/118519402_2751106888507520_195423557338767467_o-1.jpg)
28 серпня 2020 року у Центрі гендерної культури були підведені підсумки ІІ обласного конкурсу проєктів гендерночутливих уроків, позакласних заходів і дитячої літератури в рамках Майстерні гендерночутливого вчительства проєкту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав та можливостей жінок і молоді», що реалізується за підтримки Європейського Союзу.
На конкурс надійшло 58 робіт з 11 районів міста і області. Переможниці були нагороджені дипломами й цінними подарунками.
Вітаємо Світлану Перепелицю, вчительку Колонтаївської ЗОШ Краснокутського р-ну, яка отримала Диплом І ступеня у номінації «Гендерночутливий урок»!